Jaká je životnost vzduchového balicího vaku?

- May 26, 2020-

Nafukovací vak na vzduch je přizpůsoben počítačem, don' nepotřebujete plísně, takže celý výrobní proces je rychlý a doba dodání je krátká, zatímco náklady jsou nízké. Jaká je jeho trvanlivost?


1. Po nafouknutí vaku vzduchového sloupce může být vzduch udržován po dobu 4 - 1 0 měsíců. Konkrétní čas závisí na faktorech, jako je kvalita a tloušťka materiálu vzduchového sloupce.


2. Doba přepravy konvenční expresní logistiky obvykle není delší než 2 měsíců, takže doba zadržení vzduchu je pro vak na kolonu vzduchu, aby splnil požadavky kurýra.


3. Sáček vzduchového sloupce by měl být před nafouknutím uložen v relativně uzavřeném skladovacím prostředí, aby se zabránilo slunci a dešti. Může být uložen na 2 - 3 roky. Proto je v normálním skladovacím prostředí vak na kolonu uložen v uzavřené krabičce, která se nebojí vypršení platnosti vaku na vzduchové kolony.


4. Po naplnění vaku vzduchovým sloupcem vzduchem zákazník zboží již dlouhou dobu neposílal. S ohledem na dlouhodobé chronické pronikání vzduchu do vzduchového sloupce, což může vést k nedostatečnému nafouknutí, by se před dodáním mělo přidat malé množství plynu, což je velmi výhodné.

air column bag for laptop