Jak si vyrobit balení vzduchového vaku s tiskem

- May 19, 2020-

Kvůli potřebám publicity lze nafukovací airbagy potisknout různými LOGO, barvami pozadí a slogany atd., Které mohou společnostem pomoci propagovat své výrobky a lépe zobrazovat firemní obrázky. Jak tedy přizpůsobit obal airbagu vlastním LOGO a sloganem? Nechte' s podívat se.


1. Potvrďte velikost balení airbagu

Nejprve musí výrobci rozumět produktům zákazníka' poté navrhnout nákladově nejefektivnější a nejúčinnější ochranný obal založený na velikosti výrobku a jeho vlastnostech a vlastnostech.

2. Vyzkoušejte obal airbagu

Vyrobíme několik ks vzorků vzorků a pošleme je zákazníkům k testování a případné problémy upravíme nebo vzorky potvrdíme na základě vaší zpětné vazby.

3. Design a sazba

Vzhledem k obrovským nákladům na tisk malého množství koextrudovaného filmu syntetizujeme podle přizpůsobeného tiskového obsahu zákazníka a zašleme jej zákazníkovi k potvrzení.

4. Vytvořte tiskařskou formu a tiskněte suroviny

Pokud je vzorek potvrzen, budeme kontaktovat tiskárnu, abychom vyrobili formu a vytiskli logo na koextrudovanou fólii sáčku ze vzduchového sloupce suroviny

5. Výroba

Vyfoťte film pro zákazníka' s kontrolou, jakmile zákazník, budeme pokračovat ve výrobě vzduchového balicího vaku s logem tisku.


INTPKG Packing nedávno vytvořil novou dávku vaků se vzduchovým sloupcem s tištěnými logy pro jednoho z našich zákazníků. Rozložení loga je dáno zákazníkem a naše společnost provádí výrobu s potiskem. Konečný efekt je uspokojen zákazníkem a přichází další objednávka.

printed-airbag-packaging