Air Cushion Bubble Wrap

Bublinový vzduchový polštář je navržen tak, aby vyhovoval obalovým potřebám jakéhokoli podnikání, vyplňoval prázdná místa a chránil vaše výrobky rychle a pohodlně. Jeho flexibilní funkce překlenují mezeru mezi tradičními aplikacemi pro vyplňování prázdných míst a tlumením.

Podrobnosti o produktu

Air Cushion Bubble Wrap jsou navrženy tak, aby vyhovovaly obalovým potřebám jakéhokoli podnikání, vyplňovaly prázdná místa a chránily vaše výrobky rychle a pohodlně. Jeho flexibilní funkce překlenují mezeru mezi tradičními aplikacemi pro vyplňování prázdných míst a tlumením. Můžete vytvořit tolik prázdných výplní, kolik potřebujete, zaplnit všechny mezery a do každé krabice přidat vrstvu zabalenou do bublin absorbující nárazy. Bubble wrap (vzduchové polštáře / vzduchové polštářky) poskytují vynikající ochranu ve srovnání s tradičními přepravními materiály a lze je také pohodlně skladovat, přičemž zabírají zlomek prostoru jako arašídy a pěna.


Podrobnosti o produktu:

Barva: Průhledná

Použití: Ochrana proti prázdnému balení Balení

Délka: 300 m / role

Hmotnost: 5 000 g

Rozměry role: 40 x 32 cm

Specifikace: Vyfukování

Materiál: HDPE

Velikost kartonu: 30X17X41 cm

Jednotná hrubá hmotnost: 9,4 kg

Typ balení: 2Rolls / Box


Vlastnosti:

  • Ochrana produktu

  • Úspora místa, kompaktní. Dobře stojí za počáteční jednorázové náklady.

  • Snižte náklady na materiál a dopravu. Velmi nákladově efektivní ve srovnání s jinými možnostmi balení

  • Snadné použití, perforované pro snadné odtržení

  • Vysoko efektivně

  • Ekologický, recyklovatelný a znovu použitelný


Aplikace:

Air Cusion Bubble Wrap se používá hlavně v přepravních obalech. Kromě toho může být použit v balení zavazadel, kabelek, tekutých produktů, elektroniky, plošných spojů, knih, medicíny, kosmetiky, nástrojů, keramiky, uměleckého zboží, domácích elektrospotřebičů, nábytku, železářských výrobků, sklářských prací a přesných nástrojů atd. na. Téměř všechny produkty mohou být účinně chráněny tímto vzduchovým náplňovým polštářem.


葫芦 膜 9


Rozměry překlopení:

Rozměry vzduchových bublin

Hot Tags: vzduchový polštář s bublinkami, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena

Dotaz

You Might Also Like